Elektryk (m/w/d)

  • Ort
    Bautzen, Sachsen
  • Vertragsart
    Arbeitnehmerüberlassung
  • JOB-ID
    01368791-1
  • Arbeitszeitmodell
    Vollzeit
  • Kategorie
    Handwerk - Elektrik / Mechatronik

Adecco oferuje ekscytujace mozliwosci zatrudnienia w znanych firmach z wielu róznych branz. Szukasz mozliwosci zmiany zawodu? Zatem zglos sie do najwiekszego na swiecie dostawcy uslug personalnych.

Dla naszego renomowanego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Deine Aufgaben

  • Budowa, montaz i okablowanie elementów urzadzen elektronicznych

Dein Profil

  • Ukonczone szkolenie jako: elektryk, inzynier elektryk, technik elektronik, elektromechanik lub doswiadczenie w tej dziedzinie
  • Uprawnienia SEP
  • Doswiadczenie w pracy na wyzej wymienionym stanowisku
  • Biegla znajomosc jezyka niemieckiego (min. B1)

Deine Perspektiven

  • Umowa na czas nieokreslony
  • Stawka godzinowa od 14,00€/h brutto
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Dodatek wakacyjny i swiateczny
  • Indywidualne mozliwosci rozwoju zawodowego

Zainteresowany/a ?

W takim razie koniecznie powinnismy sie poznac! Przeslij nam swoje CV, najlepiej za posrednictwem naszej platformy aplikacyjnej lub na ponizszy adres e-mail, a my skontaktujemy sie z Toba.

Chetnie przyjmujemy zgloszenia od osób, które przyczyniaja sie do zwiekszenia róznorodnosci naszej firmy.

Ihr Kontakt

Adecco Personaldienstleistungen GmbH
Frau Katarzyna Podrez
Wendischer Graben 20
02625 Bautzen
Telefon +49 3591/501063
Katarzyna.Podrez@adecco.de
ViewCounter